جستجو
برگشت به همه

انتخاب ساعت در بهار و تابستان!

انتخاب ساعت در بهار و تابستان!

بهار و تابستان، زمان استفاده از لباس های با آستین کوتاه و سبک، کت و شلوار سبک یا تی شرت های با نقش گرافیکی و رنگ های روشن و جذاب است. ساعت مچی اگر با دقت انتخاب شود، می تواند نقش مهمی در آراستگی ظاهر و سبک لباس شما بازی کند. در اینجا 3 راهنمایی برای پوشیدن ساعت مچی در طول فصل گرم از برند Go وجود دارد ...

 

  1.        ساعت های با قاب کوچکتر و سبک

 برای اغلب موارد، ساعت های مچی در فصل گرم فقط باید ظریف نمایش داده شوند. صرف نظر از اینکه اندازه مچ دست شما چقدر است، ما ساعت های با اندازه قاب 40 میلی متر و حتی کمتر برند Go را پیشنهاد می دهیم. به عبارت دیگر، اولاً ساعت های کوچکتر از نظر وزن سبک، در طول دوره ی اول سال راحتی بیشتری برای شما بوجود می آورد و ثانیاً با توجه به نوع پوشش این فصل ها، متناسب تر با کل لباس شما به نظر می رسند.

 

  1.      ساعت های با صفحه یا بند رنگی 

در طول نیمه ی اول سال و خصوصاً در بهار و تابستان، استفاده از لباس با تُن های رنگی به اوج خود می رسد. این موضوع نه تنها برای لباس و کفش، بلکه برای ساعت ها نیز صدق می کند. رنگ های روشن تصویر خاصی از راحتی و گرما را به وجود می آورند و ما بر اساس لباس ها و رنگ های متنوع، ساعت مچی برند Go را پیشنهاد می کنیم. ساعت هایی با رنگ ها و طرح های متنوع در صفحه یا بند، که هم از نظر زیبایی بسیار جذاب بوده و نیز دارای قیمت های بسیار مناسبی هستند.

 

  1.     ساعت هایی با جزئیات متنوع

ساعت های مچی که از تنوع رنگی مناسبی برخوردارند می توانند با یک لمس نور کم، جلوه ای بسیار زیبا و رنگی را نشان دهند. با این وجود، اهمیت وجود رنگ های مختلف را فراموش نکنید؛ اما اهمیت ترکیب این رنگ ها از وجودشان بسیار مهم تر است. در برند Go می توانید تنوع بی بدیلی از کنار هم قرار گرفتن این جزئیات را مشاهده کنید و به آسانی ساعت مچی مد نظر خود را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید در نهایت، ساعت مچی ای که استفاده می کنید باید با ساختاری یکپارچه دیده شود و نیز تمام جزئیات خود را در یک نگاه افشا نکند.

 

در حال حاضر، می توانید محصولات اورجینال GO را در فروشگاه اینترنتی زمان و زیور تهیه نمایید.

نظرات
نظر خود را وارد نمایید. بستن