جستجو
برگشت به همه

ساعت تنیس بازان مشهور

ساعت تنیس بازان مشهور

وقتی یکی از پُر درآمدترین ورزشکاران جهان باشید؛ حتماَ برای انتخاب ساعت مچی دچار تردید می شوید و تنیس بازان با این چالش روبرو هستند. جایگاه اجتماعی این ورزشکاران به واسطه ی درآمدهای بسیار زیاد برای شرکت های تولیدکننده ساعت بسیار جذاب است. در این مطلب به بررسی برندهای ساعت مچی مورد استفاده تنیس بازان رده اول تا سوم رنکینگ انجمن تنیس بازان حرفه ای (ATP) خواهیم پرداخت.

رتبه سوم: راجر فدرر، افسانه سوئیسی

درباره او گفته می شود معدود زمانی از روز را بدون تحرک و ورزش سپری می کند. او از افسانه های دنیای ورزش و یکی از چهره های مشهور (سلبریتی) طرف قرارداد با برند رولکس است. مدل های متنوعی از رولکس روی دست راجر فدرر دیده شده اند. مدل های SKY-Dweller و GMT Master با ارزش های 23,700 $ و 21,000 $ از آخرین مدل های مورد استفاده ی این ورزشکار است.

او در مصاحبه ای پس از کسب رکورد قهرمانی در 20 گرند اسلم دنیا گفت: «وقتی توانستم این جایگاه را کسب کنم، رولکسم را روی مچم داشتم. در این مراسم بسیاری از ستاره های تنیس برای تبریک به من آمده بودند. به همین دلیل این ساعت برای من بسیار مهم است و با نگاه کردن به آن، به وضوح این خاطره را به یاد می آورم.»

 

 

رتبه دوم: رافائل نادال منحصر به فرد

در اغلب مسابقات از جمله جام رولاند گاروس (Roland Gorros) فرانسه 2018 هنگامی که یازدهمین جام خود را دریافت می کرد نیز ساعت گران قیمت ریچارد میل مدل RM 27-03 Tourbillon به دست داشت. این ساعت ارزشی معادل هفتصد و بیست و پنج هزار دلار دارد که تنها با داشتن بیست گرم وزن یکی از سبک ترین ساعت های مورد استفاده ورزشکاران است.

مقاومت بسیار بالا نسبت به ضربه های شدید و استفاده از رنگ قرمز و پرتغالی در احترام به پرچم اسپانیا که با نظر رافائل نادال طراحی شده است از مهم ترین ویژگی های این ساعت است. برند ریچارد میل این محصول را بصورت محدود و به تعداد 50 عدد تولید کرده است.

 

 

رتبه اول: نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس

جوکوویچ آخرین بار در سال 2019 قهرمانی گرند اسلم استرالیا را با پیروزی بر رافائل نادال تصاحب کرد. جوکوویچ در حال حاضر مرد شماره یک تنیس جهان است. از سال 2014 سری آسترون سیکو برند مورد استفاده ی این ورزشکار است. ویژگی اختصاصی ساعت های آسترون استفاده از انرژی خورشیدی به جای باتری و تنظیم زمان به وقت محلی بصورت اتوماتیک بر اساس ارتباط با ماهواره های GPS است. هم اکنون می توانید محصولات اورجینال Seiko را در فروشگاه اینترنتی زمان و زیور تهیه نمائید.

 

 

نظرات
نظر خود را وارد نمایید. بستن