جستجو

زنانه

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ساعت مچی عقربه ای زنانه کلاسیک برند جی او مدل 698835

جی او (Go) با شعار "فقط برای ما دخترها" مدل هایی زیبا و جذاب متناسب با سلیقه ی دختران و بانوان عرضه کرده است. حالت جدا شده بند از بدنه ساعت و همچنین رنگ صورتی خاصی که در این مدل به کار برده شده از ویژگی های جذاب آن می باشد. برای آشنایی بیشتر با این ساعت به جدول مشخصات پایین مراجعه کنید.
1,280,000 تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه کلاسیک برند جی او مدل 698824

جی او (Go) با شعار "فقط برای ما دخترها" مدل هایی زیبا و جذاب متناسب با سلیقه ی دختران و بانوان عرضه کرده است. این مدل از برند GO با قطر قاب 30 میلیمتر و بند باریک ظرافت چشم گیری را به همراه دارد.همچنین رنگ آبی منحصر به فرد این ساعت زیبایی آن را دو چندان میکند. برای آشنایی بیشتر با این ساعت به جدول مشخصات پایین مراجعه کنید.
1,120,000 تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه کلاسیک برند جی او مدل 698191

جی او (Go) با شعار "فقط برای ما دخترها" مدل هایی زیبا و جذاب متناسب با سلیقه ی دختران و بانوان عرضه کرده است. ترکیب صفحه نسبتا بزرگ این مدل با بند باریک،زیبایی خاصی را بوجود آورده است.همچنین حالت بزرگ و کوچک بودن دایره های درون صفحه که به جای ایندکس ها قرار گرفته اند جذابیت صفحه را دوچندان کرده اند. برای آشنایی بیشتر با این ساعت به جدول مشخصات پایین مراجعه کنید.
1,120,000 تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه کژوال برند جی او مدل 699200

جی او (Go) با شعار "فقط برای ما دخترها" مدل هایی زیبا و جذاب متناسب با سلیقه ی دختران و بانوان عرضه کرده است. صفحه این مدل از برند GO درخشندگی جذابی را برای مخاطب طراحی کرده است.قاب مسی دور صفحه زیبایی و ظرافت چشم گیری را در این ساعت به نمایش می گذارد. برای آشنایی بیشتر با این ساعت به جدول مشخصات پایین مراجعه کنید.
670,000 تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه کلاسیک برند جی او مدل 695926

جی او (Go) با شعار "فقط برای ما دخترها" مدل هایی زیبا و جذاب متناسب با سلیقه ی دختران و بانوان عرضه کرده است. این مدل از برند GO با طرح گل و تک پروانه که در صفحه ساعت بکار برده (پروانه نماد GO است) و رنگ صورتی دلنشینی که دارد حس طراوت را منتقل میکند.قاب آن به رنگ نقره ای میباشد.یکی بودن جنس قاب با جنس بند باعث هماهنگی هرچه بیشتر آن ها باهم شده است. برای آشنایی بیشتر با این ساعت به جدول مشخصات پایین مراجعه کنید.
1,120,000 تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه کژوال برند جی او مدل 699201

جی او (Go) با شعار "فقط برای ما دخترها" مدل هایی زیبا و جذاب متناسب با سلیقه ی دختران و بانوان عرضه کرده است. صفحه این مدل از برند GO درخشندگی زیبا و جذابی را برای مخاطب طراحی کرده است. برای آشنایی بیشتر با این ساعت به جدول مشخصات پایین مراجعه کنید.
670,000 تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه کلاسیک برند جی او مدل 695220

جی او (Go) با شعار "فقط برای ما دخترها" مدل هایی زیبا و جذاب متناسب با سلیقه ی دختران و بانوان عرضه کرده است. این مدل از برند GO با ظاهری ساده و طراحی ظریف طرفداران زیادی را پیدا کرده است. برای آشنایی بیشتر با این ساعت به جدول مشخصات پایین مراجعه کنید.
تماس بگیرید
فیلترها Close