جستجو
برگشت به همه

رونمایی از ساعت هوشمند گلف تگ هویر

رونمایی از ساعت هوشمند گلف تگ هویر

 در جریان نمایشگاه بازل ورد 2019، غرفه تگ هیور (TAG Heuer) شاهد رونمایی از نسخه اختصاصی ورزش گلف تگ هویر مدولار 45‎ بود، که توجه زیادی را به خود جذب کرد. ساعتی که برای گران ترین ورزش انفرادی جهان ساخته شده و امکانات متنوعی را برای ایجاد یک تجربه متمایز در اختیار گلف بازان قرار می دهد.

دنیای ساعت های ورزشی همیشه شاهد تولد ساعت هایی با امکانات متمایز بوده، اما در نسخه ی اختصاصی ورزش گلف تگ هویر مدولار، توجه به یک نکته بسیار حائز اهمیت است. نصب و استفاده از 3900 دوره آموزشی و ارزیابی عملکرد ورزش گلف تنها یکی از عملکردهایی است که این ساعت هوشمند دارد.

از ویژگی های ظاهری برجسته ی این ساعت با قطر 45 میلی متر می توان به حلقه سرامیکی سیاه رنگ که به وسیله ی لیزر از 1 تا 18 مدرج شده که برابر 18 سوراخ هر دوره بازی گلف است اشاره کرد. برای حفاظت بیشتر از این حلقه و شماره های مدرج، آن را سند بلاست کرده اند. در طرح بند ساعت گلف تگ هویر مدولار 45، از رنگ های سفید، سبز و مشکی استفاده شده تا بیشترین همخوانی را با لباس گلف داشته باشد.

تکنولوژی "45 TAG Heuer Connected Modular Golf Edition" همانند طراحی آن پیشرفته است. صفحه نمایش لمسی با یک کریستال یاقوت کبود مقاوم در برابر خراش پوشانده شده است. این ساعت هوشمند دارای ابزار مختلفی مانند سنسور چندگانه، GPS، NFC، شتاب سنج، ژیروسکوپ و میکروفون، 4 گیگابایت حافظه و مدت زمان آماده به کار باتری آن 25 ساعت است. این محصول می تواند هر قابلیتی که ساعت های TAG Heuer دارند را با کیفتی متمایز انجام دهد؛ از جمله ارسال پیام ها، دریافت اعلان ها، پخش موسیقی و دانلود برنامه های بیشتر. همچنین سه توپ گلف با نشان مهر شده TAG Heuer در بسته بندی ویژه محصول موجود است.

 

 

 

 

نظرات
نظر خود را وارد نمایید. بستن