جستجو

درباره ما

آغاز

زمان‌و زیور در دهه ی هشتاد خورشیدی و با عرضه ی ساعت های مُد (fashion) به بازار ایران و با هدف تمرکز بر فعالیت تخصصی در ارائه ی انواع ساعت و زیورآلات کارش را آغاز نمود. برای ارائه ساعت های مُد به بازار ایران زمان‌ و زیور موفق به آغاز همکاری با گروه آلمانی Egana گردید؛ گروهی که برای برندهای مطرح در صنعت مد، از جمله Esprit ،Cerruti و Puma ساعت می سازد. برند Esprit  اولین ساعت مد (fashion style) بود که بین جوانان و به ویژه خانم‌ها در ایران مطرح گردید. 

فروشگاه‌های نوین ساعت 

پس از فراهم آوردن سبد متنوعی از محصولات، زمان‌ و زیور با تأسیس نخستین فروشگاه‌های خود مفهومی تازه را از عرضه ی تخصصی ساعت در ایران ارائه داد؛ مکانی مدرن با چینشی مدگرایانه، تیم مشاوره و فروش متخصص که با مجموعه‌ای متنوع و باکیفیت از برند‌های مهم جهان، مخاطب ایرانی را به تماشا، انتخاب و خرید دعوت می‌کرد. زمان‌ و زیور با نوآوری در چیدمان و ارائه محصولات مد ساعت تغییر عمده‌ای در بازار ساعت ایران و روش عرضه ی آن ایجاد کرد؛ به این ترتیب که با تنوع بخشیدن به برندها و سبد محصولات، و با تأسیس مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای زمان‌ و زیور، موفق به ارتباط مستقیم و روزافزون با خریداران و مصرف کنندگان نهایی ساعت و دیگر کالاهای این خانواده شد. 

 

اولین فروشگاه آنلاین ساعت و زیورآلات

با مطرح شدن عرضه و فروش اینترنتی کالاها (e-Commerce) جای خالی یک فروشگاه آنلاین تخصصی ساعت محسوس بود. زمان‌ و زیور با افتتاح فروشگاه آنلاین خود در سال 1394، فصل تازه‌ای از خدمات تخصصی این گروه را به علاقه‌مندان ساعت در تمام نقاط ایران ارائه داد. وب‌سایت زمان‌ و زیور نه تنها یک فروشگاه جامع عرضه‌کننده برند‌های باکیفیت ساعت است، بلکه مرجعی معتبر در ارائه اطلاعات و مطالب این رشته محسوب می شود. کاربران و مخاطبان زمان‌ و زیور می‌توانند با بازدید وب‌سایت، میان مجموعه‌ای متنوع و بسیار باکیفیت محصولات، کالاهای مورد نظر خود را انتخاب و به صورت آنلاین خریداری نموده و در هر کجای ایران تحویل بگیرند. مقالات معرفی، بررسی‌های فنی، امکانات مقایسه بین ساعت‌ها و زیورآلات، نظرات دیگر کاربران و مشاوره خرید آنلاین از جمله سرویس‌هایی است که وب‌سایت زمان‌ و زیور به مخاطبان خود ارائه می‌دهد.