جستجو

GUARDO

نام تجاری "گوآردو واچ" (Guardo Watch) از سال 2000 با تولید ساعت های مچی لوکس و مُد زنانه و مردانه فعالیت خود را آغاز کرد. گوآردو بیش از 15 سال کار بی عیب و نقص در بازار اروپا و تولید ساعت های مچی با کیفیت بالا، ضمن دستیابی به بالاترین استانداردها در کیفیت و دوام محصولات، با استفاده از طرح های طراحان حرفه ای ساعت، توانست در ایجاد ده ها مدل ساعت مچی در دو سبک ساعت های لوکس و ساعت های مُد زنانه و مردانه توجه بسیاری از افراد با سلیقه های مختلف را جلب نماید. از ویژگی های برجسته ی کلیه ی مدل های ساعت های گوآردو (Guardo)، استفاده از مکانیزم های کوارتز بهترین تولید کنندگان جهان همچون میوتا (MIYOTA) سیتی زن واچ (CITIZEN Watch)، اپسون (EPSON) و سیکو گروپ (Seiko Group) است. کوارتز نوع خاصی از کریستال است که به شیشه شباهت دارد. هنگامی که بلور کوارتز در معرض بارهای الکتریکی، جریان الکتریکی یا فشار قرار دارد، با فرکانس ثابت ارتعاش می کند. این خصوصیت منحصر به فرد بالاترین سطح دقت را برای ساعت های کوارتز فراهم می کند.

ساعت های مچی گوآردو در یکی از بزرگترین کارخانه های تولید ساعت در آسیا با استفاده از پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا و بهره گیری از تجهیزات مدرن، تا 80 درصد توسط ربات، مونتاژ و تولید می شوند. هم اکنون می توانید ساعت های مچی گوآردو را از فروشگاه اینترنتی زمان و زیور (نماینده ی انحصاری برند گوآردو) تهیه فرمایید.

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ساعت مچی عقربه ای زنانه کژوال برند گوآردو مدل B01398(2)-7

برند گوآردو تولید کشور ایتالیا، طیف متنوعی از محصولات زنانه را وارد بازار ایران کرده است. این برند به واسطه ی قیمت مناسب و کیفیت مطلوب جزء محصولات خوش فروش و مورد پسند برای سلایق مختلف به حساب می آید. این مدل از ساعت های گوآردو دارای ثانیه شمار بسیار ظریف در موقعیت ساعت 6 صفحه است و با استفاده از رنگ سرمه ای بر روی صفحه و بر روی قاب و بند از جنس استیل، انتخاب خاصی برای بانوان جوان و میانسال محسوب می شود. در عین حال این مدل ساعت برای برخی از آقایان نیز دارای جذابیت است.
1,270,000 تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه کژوال برند گوآردو مدل B01398(2)-6

برند گوآردو تولید کشور ایتالیا، طیف متنوعی از محصولات زنانه را وارد بازار ایران کرده است. این برند به واسطه ی قیمت مناسب و کیفیت مطلوب جزء محصولات خوش فروش و مورد پسند برای سلایق مختلف به حساب می آید. این مدل از ساعت های گوآردو دارای ثانیه شمار بسیار ظریف در موقعیت ساعت 6 صفحه است و با استفاده از رنگ مشکی بر روی صفحه و بر روی قاب و بند از جنس استیل، انتخاب خاصی برای بانوان جوان و میانسال محسوب می شود. در عین حال این مدل ساعت برای برخی از آقایان نیز دارای جذابیت است.
1,190,000 تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه کژوال برند گوآردو مدل B01398(2)-5

برند گوآردو تولید کشور ایتالیا، طیف متنوعی از محصولات زنانه را وارد بازار ایران کرده است. این برند به واسطه ی قیمت مناسب و کیفیت مطلوب جزء محصولات خوش فروش و مورد پسند برای سلایق مختلف به حساب می آید. این مدل از ساعت های گوآردو دارای ثانیه شمار بسیار ظریف در موقعیت ساعت 6 صفحه است و با تلفیق رنگ سرمه ای بر روی صفحه و رزگلد بر روی قاب و بند از جنس استیل، انتخاب خاصی برای بانوان جوان و میانسال محسوب می شود. در عین حال این مدل ساعت برای برخی از آقایان نیز دارای جذابیت است.
1,250,000 تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه کژوال برند گوآردو مدل B01398(2)-4

برند گوآردو تولید کشور ایتالیا، طیف متنوعی از محصولات زنانه را وارد بازار ایران کرده است. این برند به واسطه ی قیمت مناسب و کیفیت مطلوب جزء محصولات خوش فروش و مورد پسند برای سلایق مختلف به حساب می آید. این مدل از ساعت های گوآردو دارای ثانیه شمار بسیار ظریف در موقعیت ساعت 6 صفحه است و با تلفیق رنگ مشکی بر روی صفحه و رزگلد بر روی قاب و بند از جنس استیل، انتخاب خاصی برای بانوان جوان و میانسال محسوب می شود. در عین حال این مدل ساعت برای برخی از آقایان نیز دارای جذابیت است.
1,250,000 تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه کژوال برند گوآردو مدل B01398(2)-3

برند گوآردو تولید کشور ایتالیا، طیف متنوعی از محصولات زنانه را وارد بازار ایران کرده است. این برند به واسطه ی قیمت مناسب و کیفیت مطلوب جزء محصولات خوش فروش و مورد پسند برای سلایق مختلف به حساب می آید. این مدل از ساعت های گوآردو دارای ثانیه شمار بسیار ظریف در موقعیت ساعت 6 صفحه است و با تلفیق رنگ کِرِمی بر روی صفحه و رزگلد بر روی قاب و بند از جنس استیل، انتخاب خاصی برای بانوان جوان و میانسال محسوب می شود. در عین حال این مدل ساعت برای برخی از آقایان نیز دارای جذابیت است.
1,250,000 تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه کژوال برند گوآردو مدل B01398(2)-2

برند گوآردو تولید کشور ایتالیا، طیف متنوعی از محصولات زنانه را وارد بازار ایران کرده است. این برند به واسطه ی قیمت مناسب و کیفیت مطلوب جزء محصولات خوش فروش و مورد پسند برای سلایق مختلف به حساب می آید. این مدل از ساعت های گوآردو دارای ثانیه شمار بسیار ظریف در موقعیت ساعت 6 صفحه است و با تلفیق رنگ مشکی بر روی صفحه و طلایی بر روی قاب و بند از جنس استیل، انتخاب خاصی برای بانوان جوان و میانسال محسوب می شود. در عین حال این مدل ساعت برای برخی از آقایان نیز دارای جذابیت است.
1,210,000 تومان

ساعت مچی عقربه ای زنانه کژوال برند گوآردو مدل B01398(2)-1

برند گوآردو تولید کشور ایتالیا، طیف متنوعی از محصولات زنانه را وارد بازار ایران کرده است. این برند به واسطه ی قیمت مناسب و کیفیت مطلوب جزء محصولات خوش فروش و مورد پسند برای سلایق مختلف به حساب می آید. این مدل از ساعت های گوآردو دارای ثانیه شمار بسیار ظریف در موقعیت ساعت 6 صفحه است و با تلفیق رنگ مشکی بر روی صفحه و نقره ای بر روی قاب و بند از جنس استیل، انتخاب خاصی برای بانوان جوان و میانسال محسوب می شود. در عین حال این مدل ساعت برای برخی از آقایان نیز دارای جذابیت است.
1,110,000 تومان
فیلترها Close