جستجو

PATROUILLE DE FRANCE

پاتقیو دیفیقانس (Patrouille de France)، برگرفته از نام واحد نمایشی هوایی فرانسه است که رسماً در سال 1953 راه اندازی شده است!

پاتقیو دیفیقانس با ترجمه فارسی "گشت آکروباتیک فرانسوی"؛ همچنین به عنوان «PAF» شناخته می شود که نقش سفیر هوایی فرانسه در خارج از کشور را دارد. این گروه از سال 1931 اولین فعالیت خود را شروع کرد و به عنوان یکی از بهترین های جهان شناخته می شود. این واحد به طور سنتی رژه نظامی روز باسیل را در پاریس با استفاده از نُه آلفا جت و انجام یک نمایش بیست دقیقه ای افتتاح می کند. این برند بخشی از تمرکز خود را بر روی ایجاد سبک زندگی فرانسوی قرار داده است و تولیدات متنوعی از جمله عینک، کیف، لباس و ... را به بازار عرضه می کند. دقت، کنترل، قابلیت اطمینان ... مهم ترین ارزش های مجموعه ساعت های تولید شده توسط پاتقیو دیفیقانس است. هم اکنون می توانید محصولات اورجینال پاتقیو دیفیقانس را در فروشگاه اینترنتی زمان و زیور تهیه نمائید.

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ساعت مچی عقربه ای مردانه اسپرت برند پاتقیو دیفیقانس مدل 668051

برند patroille de france در بزانسون (Besancon)،قلب منطقه ساعت سازی فرانسه متولد شد. این مدل ساعتی با نماد مقاومت است که با یک بند چرم بسیار مقاوم و صفحه ای که یادآور هوانوردی می باشد،طراحی شده است.این مدل دقت لازم را تضمین میکند.
8,410,000 تومان

ساعت مچی عقربه ای-دیجیتال مردانه اسپرت برند پاتقیو دیفیقانس مدل 668041

برند Patrouille de France در بزانسون(Besançon)، قلب منطقه ساعت سازی فرانسه متولد شد. این مدل ساعتی با ظاهری کاملا هوانوردی است که بند سیلیکونی آن یادآور چرخ های لاستیکی هواپیما است و برای تولید آن از مواد بسیار با کیفیتی استفاده شده. عملکرد دو گانه(آنالوگ-دیجیتال) در این ساعت دقت لازم را تضمین می کند.
14,510,000 تومان

ساعت مچی عقربه ای-دیجیتال مردانه اسپرت برند پاتقیو دیفیقانس مدل 668044

با دقت یک خلبان ثانیه‌هات رو مدیریت کن....
15,730,000 تومان
فیلترها Close