جستجو

Tekday

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ساعت مچی دیجیتال مردانه اسپرت برند تِک دی مدل 655963

یک ساعت مچی اسپرت و بسیار چشمگیر از برند TekDay. جنس بند آن پلاستیک است که کیفیت بسیار بالایی دارد. از ویژگی های ساعت می توان به عملکرد تاریخ، تایمر و همچنین زنگ هشدار اشاره کرد. مقاومت در برابر آب 100 متر است که اجازه می دهد تا از آن برای ورزش های آبی استفاده کنید. هر بخش از صفحه این ساعت اطلاعات مختلفی را نمایش میدهد که فعالیت های روزانه شما در آن جا میگیرد. بند آبی این مدل بیانگر ماجراجویی و کشف طبیعت است. این مدل جدید انتخاب مناسب برای کسانی است که با چالش های جدید روبرو هستند.
1,680,000 تومان

ساعت مچی دیجیتال مردانه اسپرت برند تِک دی مدل 655934

با ساعتهای TEKDAY همیشه یک همراه واقعی در کنار شما هست.این مدل از برند TEKDAY با قطر صفحه 48 میلیمتر، می تواند یک انتخاب مناسب برای مچ دست شما باشد.رنگ سرمه ای این ساعت و دیجیتال بودن آن نیز کمک می کند تا گزینه مناسبی برای ست کردن با انواع تیپ های اسپرت برای شما باشد.داشتن نور پس زمینه یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مدل است.
1,900,000 تومان

ساعت مچی دیجیتال مردانه اسپرت برند تِک دی مدل 655928

یک ساعت مچی اسپرت و بسیار چشمگیر از برند TekDay. جنس بند آن پلاستیک است که کیفیت بسیار بالایی دارد. از ویژگی های ساعت می توان به عملکرد تاریخ و همچنین زنگ هشدار اشاره کرد. مقاومت در برابر آب 100 متر است که اجازه می دهد تا از آن برای ورزش های آبی استفاده کنید. هر بخش از صفحه این ساعت اطلاعات مختلفی را نمایش میدهد که فعالیت های روزانه شما در آن جا میگیرد. بند نارنجی این مدل بیانگر ماجراجویی و کشف و همچنین گرمی و اجتماعی بودن است. این مدل جدید انتخاب مناسب برای کسانی است که با چالش های جدید روبرو هستند.
1,910,000 تومان
فیلترها Close