جستجو

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش به مفهوم انجام کلیه ی خدمات بعد از خرید مشتری که شامل پشتیبانی، سرویس و تأمین قطعات کالای خریداری شده است می باشد.

زمان و زیور به عنوان نامی معتبر در زمینه ی فروش و توزیع ساعت در ایران، بر خود وظیفه می داند که بتواند بهترین خدمات پس از فروش را در این عرصه ارائه نماید. مرکز خدمات پس از فروش زمان و زیور، بزرگترین مجموعه خدمات پس از فروش ساعت در ایران شناخته شده است و این مرکز با استفاده از بهترین تجهیزات و امکانات مدرن و با دراختیار داشتن تکنسین های مجرب توانسته است خدمات بسیار مناسبی را در این صنف عرضه نماید. تمامی ساعت های ارائه شده در فروشگاه مرکزی زمان و زیور دارای گارانتی معتبر می باشند. 

کلیه ی خریداران ساعت در سراسر ایران در صورت بروز مشکل یا ایراد در ساعت خود می توانند از طریق راه های زیر با مرکز خدمات زمان و زیور در ارتباط باشند.  مرکز خدمات پس از فروش زمان و زیور همه روزه آماده ارائه خدمات منحصر به فرد در زمینه ی انواع ساعت های شماست. می توانید با مراجعه به شوروم و فروشگاه مرکزی زمان زیور واقع در : تهران - خیابان نیاوران - شرق سه راه یاسر – نبش کوچه زیبا، ساختمان آرش، واحد 504 و یا تماس با مرکز خدمات زمان و زیور با تلفن ۷۲۱۳۵-۰۲۱ از خدمات اولین کلینیک تخصصی تعمیر ساعت ایران بهره مند شوید.

مرکز خدمات پس از فروش زمان و زیور